بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی التهاب بازار ارز در حال تعدیل است

به اعتقاد مدیر کل بانک مرکزی به نظر می‌رسد یک التهابی از یک یا دو ماه گذشته در بازار ارز پیش آمد که در حال تعدیل شدن است و به سمتی پیش می‌رود که در آن حبابی نبا

التهاب بازار ارز در حال تعدیل است

التهاب بازار ارز در حال تعدیل است

عبارات مهم : بازار

به اعتقاد مدیر کل بانک مرکزی به نظر می رسد یک التهابی از یک یا دو ماه گذشته در بازار ارز پیش آمد که در حال تعدیل شدن است و به سمتی پیش می رود که در آن حبابی نباشد.

به گزارش ایسنا، ولی اله سیف امروز در حاشیه مراسم پنجاهمین سالگرد شرکت بورس و اوراق بهادار در جمع خبرنگاران گفت: بازار ارز شرایط خاص خود را طی کرده و بانک مرکزی بر این روند نظارت می کند.

وی ادامه داد: به نظر می رسد که التهاب بازار ارز که از یک یا دو ماه گذشته پیش آمد در حال تعدیل شدن است و هم اکنون به شرایطی می رسد که حبابی نباشد.

رئیس کل بانک مرکزی در مورد یکسان سازی قیمت ارز تشریح کرد: ما قرار گذاشتیم که قیمت ارز یکسان سازی شود و این عنوان قطعا عملیاتی خواهد شد. ولی چون در ارتباط های بین بانکی با بعضی از کشورها کمبودهایی داریم به مشکلاتی برخوردیم.

سیف افزود: ما نیاز به مانور کامل در منابع ارزی مان داریم، در حالی که ذخایر ارزی کشور در حد کافی وجود دارد، محدودیت هایی در مقاطعی ایجاد می شود که وقفه ایجاد خواهد کرد.

واژه های کلیدی: بازار | مرکزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs