بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی شایعه گرانی بنزین تکذیب شد

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: شایعات مبنی بر زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی در کشور بی اساس است.

شایعه گرانی بنزین تکذیب شد

شایعه گرانی بنزین تکذیب شد

عبارات مهم : انرژی

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: شایعات مبنی بر زیاد کردن قیمت حامل های انرژی در کشور بی اساس است.

به گزارش تسنیم؛ سید محمدرضا موسوی خواه ­با اشاره به شایعات انتشار یافته در اینترنت افزود: اگر قرار به زیاد کردن قیمت حامل های انرژی در میان باشد وزارت نفت به خاص شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی عنوان را اطلاع رسانی و با مردم در میان خواهد گذاشت.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ بحثی در رابطه با زیاد کردن قیمت و سهمیه بندی بنزین در سطح دولت و مجلس مطرح نبوده است گفت: عنوان مورد بحث فعلی راهکارهای کنترل مصرف سوخت و توزیع مناسب فرآورده های نفتی در سطح کارشناسان، سیاست گذاران و مسئولان بوده است.

شایعه گرانی بنزین تکذیب شد

موسوی خواه­­ ضمن تاکید بر اینکه هیچ کمبودی به لحاظ منابع ارزی و انرژی در کشور وجود ندارد، افزود: هم اکنون اوضاع ذخایر فرآورده های نفتی از قبیل بنزین، نفت گاز و نظایر این از شرایط بسیار خوبی در سطح کشور برخوردار است.

وی­ با اشاره به اینکه توزیع فرآورده های نفتی بوسیله نفتکش های بزرگراه پیما از انبارهای این شرکت به اقصی نقاط کشور صورت می گیرد ادامه داد: ترافیک های بزرگراه ای و به تبع تردد و معطلی نفت کش ها در بعضی ازمسیرهای مواصلاتی کشور در­هفته گذشته موجب تعطیلی موقت و گاه و بی گاه بعضی از جایگاه های سوخت در شهرهای شمالی کشور مانند چالوس، نوشهر، تنکابن شده است است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: شایعات مبنی بر زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی در کشور بی اساس است.

مدیرعامل شرکت کلی پخش فرآورده های نفتی کشور عزیزمان ایران گفت: این عامل ضمن دامن زدن به شایعات گسترده به خصوص گرانی قیمت بنزین در جامعه خیل عظیمی از مردم را به جایگاه های سوخت کشاند.

واژه های کلیدی: انرژی | بنزین | شایعات | بزرگراه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs