بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بعضی شرایط ۴ سال قبل را فراموش کرده‌اند/ جهت اجرای خواسته‌های ملت کشور عزیزمان

رییس‌جمهور با بیان اینکه بعضی‌ها شرایط ۴ سال قبل را فراموش کردند، گفت: بعضی فکر می‌کنند این دولت از قدرت نظامی خود غافل شده است است ولی به وزیر دفاع گفته‌ام این

بعضی شرایط ۴ سال قبل را فراموش کرده‌اند/ جهت اجرای خواسته‌های ملت کشور عزیزمان

روحانی: بعضی شرایط ۴ سال قبل را فراموش کرده اند/ جهت اجرای خواسته های ملت کشور عزیزمان ایران از هیچ کس و هیچ چیز نمی هراسم

عبارات مهم : ایران

رییس جمهور با بیان اینکه بعضی ها شرایط ۴ سال قبل را فراموش کردند، گفت: بعضی فکر می کنند این دولت از قدرت نظامی خود غافل شده است است ولی به وزیر دفاع گفته ام این مساله را با وضوح به مردم تشریح کند که در سه و نیم گذشته به اندازه ۱۰ سال سلاح تولید کرده ایم.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام حسن روحانی عصر امروز در نخستین صحبت انتخاباتی خود در سالن شهید بابایی قزوین گفت: از مردم بزرگوار، شجاع و فهیم استان قزوین و عزیزانی که از ساعت ها پیش در این محل اجتماع کردند، متشکرم.

بعضی شرایط ۴ سال قبل را فراموش کرده‌اند/ جهت اجرای خواسته‌های ملت کشور عزیزمان

او با بیان اینکه در مسیر خیابان ها در شهر قزوین شاهد لطف و دوستی مردم این استان بوده ام، اظهار داشت: امروز به نام و یاد امام موسی کاظم هست. او با ۱۴ سال زندان، صبر و مقاومت را به ما آموخت و به ما یاد داد که هیچ گاه نباید از امید فاصله بگیریم.

رییس جمهور با بیان اینکه افضل عبادت ها انتظار فرج هست، تصریح کرد: امروز جهت امید دوباره و حرکت دوباره و حماسه دوباره آمده ایم.

رییس‌جمهور با بیان اینکه بعضی‌ها شرایط ۴ سال قبل را فراموش کردند، گفت: بعضی فکر می‌کنند این دولت از قدرت نظامی خود غافل شده است است ولی به وزیر دفاع گفته‌ام این

روحانی ادامه داد: بحث گزینش یک رییس جمهور نیست بلکه بحث آن است که از امروز به بعد می خواهیم مسیر آزادی بیان را ادامه بدهیم یا خیر؟ بحث این است که آیا می خواهیم فضای امنیتی در دانشگاه های ما حاکم شود یا خیر؟

او با بیان اینکه آیا فضای جامعه باز شود یا بسته شود؟ خاطرنشان کرد: آیا می خواهیم فضای تقابل و تنش با دنیا را ادامه بدهیم یا فضای روابط عزتمدانه و قدرتمدانه را با دنیا ادامه دهیم؟ آیا می خواهیم شاهد آن باشیم که در بازار ما ثبات و امنیت حاکم باشد یا آنکه هر ساعت و هر لحظه منتظر تغییری باشیم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه بعضی ها شرایط ۴ سال قبل را فراموش کردند، ابراز داشت: در سال ۹۲، شش میلیون گندم جهت نان مردم وارد کردیم ولی در سال ۹۵ سه میلیون گندم ما آماده صادرات بود. می خواهیم فضای جامعه ما به گونه ای باشد که بازار نفتی که از دست داده بودیم و عربستان آن را تصاحب کروه بود بازپس بگیریم و امروز آن را باز بعد گرفته ایم.

بعضی شرایط ۴ سال قبل را فراموش کرده‌اند/ جهت اجرای خواسته‌های ملت کشور عزیزمان

روحانی با اشاره به توان کشور عزیزمان ایران در تولید و صادرات نفت بیان کرد: ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه نفت نفت تولید می کنیم و ظرف چند ماه یک میلیون بشکه زیاد کردن صادرات داشته ایم. باز بعد گرفتن این بازار و تولید و صادرات نفت یعنی قدرت ملی.

او ادامه داد: بعضی فکر می کنند این دولت از قدرت نظامی خود غافل شده است است ولی به وزیر دفاع گفته ام این مساله را با وضوح به مردم تشریح کند که در سه و نیم گذشته به اندازه ۱۰ سال سلاح تولید کرده ایم.

رییس‌جمهور با بیان اینکه بعضی‌ها شرایط ۴ سال قبل را فراموش کردند، گفت: بعضی فکر می‌کنند این دولت از قدرت نظامی خود غافل شده است است ولی به وزیر دفاع گفته‌ام این

رییس دولت یازدهم با یادآوری خدمات دولت تدبیر و امید عنوان کرد: میزان زمین های کشاورزی با آبیاری قطره ای زیاد کردن یافته هست. این دولت وسایل مورد نیاز را جهت هزار تخت بیمارستانی را آماده کرده است.

روحانی با بیان اینکه در شرایطی بودیم که مردم در سخت ترین شرایط جهت بهداشت و درمان خود بودند، یادآور شد: امروز هزاران دکتر به مناطق متفاوت اعزام شده است اند. این مسایل در سایه حمایت شما بوده هست. اگر هدایت رهبری و حمایت شما نبود نمی توانستیم در جایگاهی قرار بگیریم که بعد از سالیان دراز به آن رسیدیم.

بعضی شرایط ۴ سال قبل را فراموش کرده‌اند/ جهت اجرای خواسته‌های ملت کشور عزیزمان

او اضافه کرد: بعد از شصت و چند سال به آرزوی زیاد کردن صادرات غیرنفتی رسیدیم. آیا می خواهیم جهت عظمت کشور عزیزمان ایران شعار بدهیم یا در عمل آن را ایجاد کنیم؟ مگر دانشگاهیان ما در این سالها ۴ پله ارتقای علمی نداشته اند و در میان ۲۵ کشور دنیا سرعت رشد علمی ما اول نشد؟

رییس جمهور با اشاره به اهمیت نقش آفرینی زنان و جوانان در کشور گفت: من چندی پیش هنگامی که دیدیم که در یک ابلاغیه استخدامی، نامی از زنان نیست آن ابلاغیه را لغو کردم و گفتم بانوان ما باید جایگاه شایسته خود را کسب کنند. بعد از این مساله و شرکت زنان و مردان ما در آن آزمون، ۵۴ درصد پذیرفته شدگان از بانوان ما بودند.

روحانی تاکید کرد: آیا امروز عزت و عظمت را می خواهیم ادامه بدهیم؟ آیا می خواهیم جهت انتقال پول به صرافی ها بازگردیم یا از سیستم بانکی جهانی استفاده کنیم؟ آیا می خواهیم به شرایط حصر کشور عزیزمان ایران بازگردیم یا آنکه می خواهیم شرایط حصر کشور عزیزمان ایران را جهت هر لحظه برداریم.

او با بیان امروز روز تصمیم گیری ملت کشور عزیزمان ایران هست، اظهار داشت: ۲۹ اردیبهشت نه آینده ۴ سال آینده بلکه آینده دهه های ما به دست شما روستاییان، شهریان، دانشجویان، کارگران و کشاورزان و به دست ملت کشور عزیزمان ایران ساخته می شود.

رییس دولت تدبیر و امید با بیان اینکه من می خواهم یک قول و یک وعده به شما بدهم، تصریح کرد: روحانی اگر شایسته اعتماد مجدد شما بود و بار دیگر مسوولیت را مجددا برعهده گرفت جهت اجرای خواسته های ملت کشور عزیزمان ایران از هیچ کس و هیچ چیز نمی هراسد.

روحانی با بیان اینکه همه باید دست به دست هم بدهیم و متحدانه پشت سر رهبری و قانون اساسی جهت اجرای حقوق شهروندی و حقوق ملت کشور عزیزمان ایران گام برداریم، خاطرنشان کرد: مسیر ما روشن هست. دوباره ایران، دوباره اسلام، دوباره امید و دوباره اعتدال. ما راه مان را به کمک شما دوباره ادامه می دهیم. ما طرح هایمان را نیمه تمام نمی گذاریم و جهت رسیدن به عزت ملی راهمان را ادامه خواهیم داد.

واژه های کلیدی: ایران | صادرات | حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs