بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی یکی ازمعاونان ربیعی یا یک نماینده مجلس یا مرتضی بانک؟ ، وزیر کار بعدی کیست؟

چهارشنبه هفته قبل آخرین روز کاری علی ربیعی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود و آنچنان که در خبرهای دیروز خواندیم، حسن روحانی در حکمی انوشیروان محسنی بندپی

یکی ازمعاونان ربیعی یا یک نماینده مجلس یا مرتضی بانک؟ ، وزیر کار بعدی کیست؟

وزیر کار بعدی کیست؟/یکی ازمعاونان ربیعی یا یک نماینده مجلس یا مرتضی بانک؟

عبارات مهم : علی ربیعی

چهارشنبه هفته قبل آخرین روز کاری علی ربیعی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود و آنچنان که در خبرهای دیروز خواندیم، حسن روحانی در حکمی انوشیروان محسنی بندپی رییس بهزیستی و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دوران وزارت ربیعی را به طور موقت و به عنوان سرپرست، جایگزین او کرده است.

یکی ازمعاونان ربیعی یا یک نماینده مجلس یا مرتضی بانک؟ ، وزیر کار بعدی کیست؟

خبرگزاري كار ايران شامگاه جمعه، در خبري مختصر و مفيد و بدون ارايه توضيحات و حتي ذكر منبع، از ٣ گزينه احتمالي جايگزيني ربيعي در وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي نام برد .سيدتقي نوربخش مديرعامل كنوني شرکت تامين اجتماعي، احمد ميدري معاونت رفاه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي و انوشيروان محسني بندپي رييس شرکت بهزيستي، ٣ گزينه پيشنهادي براي سرپرستي وزارت هستند .

اما اين ٣ گزينه تنها كساني نيستند كه مطرح شده است اند. برخي شنيده ها از راهروهاي پارلمان، حكايت از احتمال حضور يكي از نمايندگان فعلي مجلس در اين جايگاه دولتي حكايت دارد و در اين بين، باز هم غلامرضا تاجگردون رييس اصلاح طلب كميسيون برنامه و بودجه مجلس كه هر از گاه، شايعاتي راجع به احتمال حضورش در وزارت تعاون به گوش مي رسد، مطرح شده است است.

چهارشنبه هفته قبل آخرین روز کاری علی ربیعی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود و آنچنان که در خبرهای دیروز خواندیم، حسن روحانی در حکمی انوشیروان محسنی بندپی

محمدرضا تابش نماينده اصلاح طلب اردكان و نايب رييس نخست فراكسيون اميد، ديگر عضو اين كميسيون است كه برخي شنيده ها از احتمال حضورش در اين وزارتخانه حكايت دارد. كاظم جلالي رييس فراكسيون مستقلين ولايي و مركز پژوهش هاي مجلس و از نزديك ترين صورت هاي سياسي به علي لاريجاني نيز نماينده ديگري است كه بعضا از احتمال حضورش در اين وزارتخانه مهم صحبت مي شود. اين احتمال درحالي مطرح شده است كه حتي پيش از استيضاح نيز برخي ناظران با اتكا به طي نشدن ساز و كار قانوني بررسي استيضاح در كميسيون اجتماعي و اعلام وصول ناگهاني اين طرح استيضاح از سوي هيات رييسه مجلس، از حضور جلالي در اين وزارتخانه صحبت مي كردند.

همزمان برخي نيز از احتمال حضور جمشيد انصاري معاون رييس جمهور و رييس شرکت اداري و استخدامي در وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي صحبت و او را جدي ترين گزينه براي تصدي وزارت تعاون معرفي مي كنند. اين شنيده ها همچنين مرتضي بانك كه در ابتداي كار دولت دوازدهم نيز صحبت هايي از احتمال حضورش در اين وزارتخانه شنيده مي شد را درنظر دارند و علاوه بر اين دو عضو دولت روحاني، از محمد نهاونديان مشاور اقتصادي حسن روحاني به عنوان گزينه اي ديگر ياد مي كنند.

اعتماد

واژه های کلیدی: علی ربیعی | وزیر تعاون | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs