بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی افرادی که از لغو برجام خوشحال باشند، فرقی با ترامپ ندارند/ باید از تجربه بابک

بابک زنجانی یکی از این تجربه‌ها است که نباید از آن غافل شد و نباید در دوران تحریم‌ها اجازه سوءاستفاده افرادی مثل زنجانی به وجود بیاید.

افرادی که از لغو برجام خوشحال باشند، فرقی با ترامپ ندارند/ باید از تجربه بابک

کواکبیان: افرادی که از لغو برجام خوشحال باشند، فرقی با ترامپ ندارند/ باید از تجربه بابک زنجانی در دوران تحریم ها درس بگیریم

عبارات مهم : تحریم ها

بابک زنجانی یکی از این تجربه ها است که نباید از آن غافل شد و نباید در دوران تحریم ها اجازه سوءاستفاده افرادی مثل زنجانی به وجود بیاید.

یک عضو فراکسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر برجام توانسته ترامپ را با آن خصوصیات رفتاری خشمگین کند، اتقاقا نشان دهنده درست بودن آن است.اگر افرادی از برهم خوردن برجام خوشحال باشند فرقی با ترامپ ندارند.

مصطفی کواکبیان در گفت وگو با ایلنا در پاسخ به این پرسش که عده ای دلواپس پدید آمدن افرادی مثل بابک زنجانی و سوءاستفاده آنها از تحریم ها در شرایط فعلی هستند، گفت: اگر قرار بر این باشد که به طور جدی اتحادیه اروپا از برجام خارج شود، دولتمردان و نمایندگان نیاز به تجربه زیادی از گذشته دارند تا در دوران تحریم ها کشور به نفع منافع مردم اداره شود. بابک زنجانی یکی از این تجربه ها است که نباید از آن غافل شد و نباید در دوران تحریم ها اجازه سوءاستفاده افرادی مثل زنجانی به وجود بیاید.

افرادی که از لغو برجام خوشحال باشند، فرقی با ترامپ ندارند/ باید از تجربه بابک

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس با اشاره به افرادی که از خروج آمریکا از برجام خوشحال شدند و حتی آن را تبریک گفتند، تصریح کرد: ترامپ از پاره کردن برجام خوشحال هست، افرادی هم که مثل ترامپ از برهم خوردن این قرارداد بین المللی خوش حال باشند مثل ترامپ هستند. کسی که می گوید برجام از اول غلط بود تفاوتی با ترامپ ندارد. ولی از اول به آینده نگری نیاز داشتیم، همانطور که رهبری هم آینده نگری کردند به نتیجه برجام خوش بین نیستند، ولی اینکه افرادی بگویند برجام غلط بوده، قابل پذیرش نیست.

وی در آخر گفت: اگر برجام توانسته ترامپ را با آن خصوصیات رفتاری خشمگین کند، اتقاقا نشان دهنده درست بودن آن هست. در مجموع اگر افرادی از برهم خوردن برجام خوشحال باشند فرقی با ترامپ ندارند.

بابک زنجانی یکی از این تجربه‌ها است که نباید از آن غافل شد و نباید در دوران تحریم‌ها اجازه سوءاستفاده افرادی مثل زنجانی به وجود بیاید.

واژه های کلیدی: تحریم ها | بابک زنجانی | نتیجه برجام | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs