بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سینمای کشور عزیزمان ایران درگیر بی عدالتی شدیدی شده است است / شراره رخام

به گزارش میزان، شراره رخام گفت: سینمای کشور عزیزمان ایران درگیر بی عدالتی شدیدی شده است هست. به نحوی که بعضی از بازیگران خوب ما بدون کار شده است اند و بسیاری

سینمای کشور عزیزمان ایران درگیر بی عدالتی شدیدی شده است است / شراره رخام

شراره رخام: سینمای کشور عزیزمان ایران درگیر بی عدالتی شدیدی شده است است

عبارات مهم : سینما

به گزارش میزان، شراره رخام گفت: سینمای کشور عزیزمان ایران درگیر بی عدالتی شدیدی شده است هست. به نحوی که بعضی از بازیگران خوب ما بدون کار شده است اند و بسیاری در سال ده فیلم بازی می کنند. از نظر من سینما و گزینش بازیگران نیازمند یک نوع قاعده مندی و برنامه ریزی درست است.

شراره رخام، درخصوص کم کاری خود در عرصه بازیگری سینما گفت: شاید نخستین علت کم کاری من گزینش شخصی ام باشد. پیشنهاد جهت بازی در سینما بسیار زیاد بوده ولی به تازگی در گزینش نقش هایم وسواس بیشتری به خرج می دهم و تلاش می کنم در هر کاری بازی نکنم.

او راجع به حضور مداوم بسیاری بازیگران روی پرده سینما تصریح کرد: سینمای کشور عزیزمان ایران درگیر بی عدالتی شدیدی شده است هست. به نحوی که بعضی از بازیگران خوب ما بدون کار شده است اند و بسیاری در سال ده فیلم بازی می کنند. از نظر من سینما و گزینش بازیگران نیازمند یک نوع قاعده مندی و برنامه ریزی درست است.

او به همین جهت ادامه داد: سینما نیازمند فهرستی از بازیگران است تا به عنوان مثال تمام بازیگرانی که کار ندارند شناسایی شده است و به آنها کار پیشنهاد شود. سینما نیازمند تنوع در بازیگری هست. ما بازیگران زیادی داریم که از بعد نقش های مشکل بر می آیند ولی بدون کار مانده اند. شاید بهتر است کمی به دیگران هم اجازه دهیم دیده شوند.

او حضور مداوم بعضی بازیگران تکراری را یکی از پرسشها سینما دانست و اضافه کرد: البته این را فراموش نکنیم که هر بازیگری دوست دارد هر لحظه بازی کند و همواره روی پرده سینما باشد ولی این اتفاق باعث تکراری شدن و یا به نوعی سوختن آن بازیگر می شود. حضور مداوم بازیگران در سینما آنها را تکراری کرده و جذابیتشان را نزد مردم از بین برده است.

سینمای کشور عزیزمان ایران درگیر بی عدالتی شدیدی شده است است / شراره رخام

واژه های کلیدی: سینما | سینمای | بازیگران | شراره رخام | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs