بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کاریکاتور راهی متمدنانه جهت مسئله است ، آیا جهت ترامپ دُم گذاشتم

جیم کری گفت کاریکاتورهای ویرانگری که از ترامپ و متحدانش کشیده بدون برنامه‌ریزی قبلی صورت گرفته ولی تصویر کردن آنها برایش یک ضرورت بوده است.

کاریکاتور راهی متمدنانه جهت مسئله است ، آیا جهت ترامپ دُم گذاشتم

آیا جهت ترامپ دُم گذاشتم/ کاریکاتور راهی متمدنانه جهت مسئله است

عبارات مهم : تصویر

جیم کری گفت کاریکاتورهای ویرانگری که از ترامپ و متحدانش کشیده بدون برنامه ریزی قبلی صورت گرفته ولی تصویر کردن آنها برایش یک ضرورت بوده است.

به گزارش مهر، جیم کری در پنلی که از سوی انجمن منتقدان تلویزیونی کمدی راجع به کاریکاتورهای وی ترتیب داده شده است بود گفت: اینها شکل گرفتند چون نمی توانم این عنوان را فقط به عنوان یک کابوس تحمل کنم.

به گفته کری، خلق این کارتون ها به او این احساس را می دهد که دوباره فرزند شده است و بازتابی از آن چیزهایی را که هست، ببیند.

وی افزود: این تنها یک راه متمدانه جهت روبرو شدن با این مسایل هست؛ مثل همراه شدن با صداهای دیگری که شاید از پشت بام شنیده می شوند.

وی راجع به پاسخش به ترامپ هم توضیح داد و گفت: مجبورم این حس را به یک چیز خلاقانه و معقول بدل کنم، حتی اگر وقت زیادی ببرد. من دارم یک چیز زمخت را بیان می کنم که خیلی های دیگر هم می خواهند آن را بیان کنند و الزاما این کار را به این ترتیب انجام نمی دهند.

وی در ادامه اظهار کرد: هنگامی که یک دم بزرگ پشت ترامپ می چسبانم جهت این است که همه دارند همین را می بینند. می بینند که او این دم را دارد.

این بازیگر کانادایی بیان کرد که در شبکۀ اجتماعی فیس بوک با حمایت از کارهایش روبرو شده است است و جماعتی مدام دارند به او می گویند که همین احساس را نسبت به ترامپ دارند و او را همین طور می بینند که کری تصویر می کند.

کری با اشاره به این که این یک راه جهت ایجاد یک حس عمومی هست، ادامه داد: می توانی هر چه می خواهی را توییت کنی ولی چیزی وجود دارد که آن تصویر را به سمت دیگری می برد و آن را جهت مصرف کننده اش جالب می کند.

این بازیگر نقش های کمدی گفت که می داند منتقدها هم هستند که موضوعی را تایید و جایگاه آن را تعیین می کنند.

وی جهت مثال از پرتره سارا هاکبی سندرزس یاد کرد و یادآور شد: من فقط پرتره اش را کشیدم و همه گفتند او همین قدر زشت هست. در حالی که من نگفته بودم او زشت هست، فقط ماهیت او را ارایه کرده بودم. از نظر من زشت بودن یک چیز درونی است.

کری که در سال های اخیر بارها راجع به عوض کردن نگاهش نسبت به هویت صحبت کرده بیش از همه در فیلم مستند «جیم و اندی» در این باره صحبت کرده هست. این فیلم راجع به عوض کردن عمقی کری جهت ایفای نقش اندی کافمن در فیلم «مرد روی ماه» محصول سال ۱۹۹۹ بود.

ایفاگر نقش «ماسک» چندی پیش گفته بود: تازه فهمیدم و گفتم هی یک دقیقه صبر کن اگر از دست دادن جیم کری اینقدر ساده هست، بعد این جیم کری کوفتی کیست؟

در این نشست کری تاکید کرد که رسیدن به هویت واقعی یک فرد برایش اهمیت پیدا کرده است.

وی گفت: این چیزی است که مرا به خود می خواند.

کاریکاتور راهی متمدنانه جهت مسئله است ، آیا جهت ترامپ دُم گذاشتم

واژه های کلیدی: تصویر | پرتره | کاریکاتور | کاریکاتور | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs