بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تراکتورسازی با بیرانوند، پهلوان و ترابی مذاکره نکرده است

تیم فوتبال تراکتورسازی تاکنون جهت جذب بازیکنانی که احتمال سرباز شدن آن‌ها وجود دارد، مذاکره‌ای انجام نداده است.

تراکتورسازی با بیرانوند، پهلوان و ترابی مذاکره نکرده است

تراکتورسازی با بیرانوند، پهلوان و ترابی مذاکره نکرده است

عبارات مهم : سرباز

تیم فوتبال تراکتورسازی تاکنون جهت جذب بازیکنانی که احتمال سرباز شدن آن ها وجود دارد، مذاکره ای انجام نداده است.

کاظم محمودی سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی در گفت و گو با ایسنا راجع به مذاکره این تیم با بازیکنانی که احتمال دارد در نیم فصل سرباز شوند و به این تیم بپیوندند توضیح داد: تاکنون نام هایی نظیر علیرضا بیرانوند، احسان پهلوان و مهدی ترابی مطح شده است است که من نمی دانم این نام ها از کجا آمده است.

تراکتورسازی با بیرانوند، پهلوان و ترابی مذاکره نکرده است

او ادامه داد: نخست این که هنوز تا نیم فصل وقت باقی است و مشخص نیست که کدام بازیکن می خواهد خدمت سربازی اش را انجام دهد. توصیه دوم این است که بازیکنانی که می خواهند در تراکتورسازی سربازی خود را پشت سر بگذارند باید با نظر یحیی گل محمدی جذب بشوند که ایشان هم تاکنون لیستی به ما ارائه نداده و منتظر است تا وظیفه هر بازیکن در فصل نقل و انتقالات مشخص شود. امیدوارم با توجه به محروم بودن ما از دو پنجره نقل و انتقالاتی قبلی، بازیکنان خوب و باکیفیتی به تیم ما اضافه شوند.

سرپرست تراکتورسازی راجع به اعتراض سایر تیم ها به جذب بازیکنان سرباز تنها به وسیله تراکتورسازی گفت: این قانونی است که در سطح کلان مملکت مصوب شده است هست. به نظرم اعتراض بقیه تیم ها و افراد منطقی نیست لیکن تیم های دولتی جهت جذب بازیکن از بودجه قوه مجریه هزینه می کنند و ما هم به جای استفاده از بودجه دولتی بازیکنان سرباز را به خدمت می گیریم.

تیم فوتبال تراکتورسازی تاکنون جهت جذب بازیکنانی که احتمال سرباز شدن آن‌ها وجود دارد، مذاکره‌ای انجام نداده است.

محمودی راجع به دیدار هفته آتی تیمش برابر سپاهان و محرومیت کیانی در این دیدار گفت: سپاهان تیم خوبی است و بازیکنان و مربی خوبی دارد ولی ما با قهرمانی در جام شهدا با انگیزه مضاعفی به دیدار این تیم خواهیم رفت و امیدوارم بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم. دو سه روز دیگر طبق صحبتی که آقای تاج انجام داده بود، یک ماه محرومیت کیانی به آخر می رسد و ما امیدواریم با پیگیری هایی که انجام می دهیم کاپیتان خود را در دیدار با سپاهان داشته باشیم.

واژه های کلیدی: سرباز | سپاهان | مذاکره | بازیکن | سربازی | بازیکنان | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs