بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

جدیدترین تصویر از شهرزاد۲

تصویر | جدیدترین | جدیدترین | گلاره عباسی | اخبار فرهنگی و هنری جدیدترین تصویر از شهرزاد۲ عبارات مهم : تصویر به گزارش دیباچه، ..

ادامه مطلب

پیوند ولایتی و کیهان!

رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد در گفتگو با روزنامه مهم محافظه کاران، مدیر سابق این دانشگاه را به فساد متهم کرد پیوند ولایتی و کیهان! عبارات مهم : دا..

ادامه مطلب

عامل مهم گرانی پیاز چه بود؟

مدیرکل دفتر محصولات علوفه ای و جالیزی معاونت زراعت وزارت جهاد کشاورزی می گوید، بارندگی و سیل سال گذشته به مزارع پیاز آسیب وارد کرد و منجر به افت کمی و کیفی ای..

ادامه مطلب

عقب‌نشینی تقاضا در بازار ارز

در نخستین روز هفته، عامل افزایشی خاصی در بازار دلار حضور نداشت تا معامله گران میل به چندانی جهت قرار گرفتن در موقعیت خرید پیدا نکنند. در این فضای کم رمق..

ادامه مطلب

ادعای کذب تلاش جهت از بین بردن مطهری از هیات رییسه / جلالی مطرح کرد

به گزارش ایسنا، کاظم جلالی راجع به بعضی اخبار انتشار یافته در روزهای اخیر اطراف عنوان انتخابات هیات رییسه مجلس گفت: متاسفانه این روزها خبرهای نادرست زیادی ..

ادامه مطلب

برخورد قانونی با هنجارشکنان ، اطلاعیه ناجا جهت ماه رمضان

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با صدور پیامی حلول ماه مبارک رمضان، ماه عبادت و بندگی، ماه تثبیت ایمان و اخلاص را به عموم مسلمانان تبریک..

ادامه مطلب

در همایش‌های اتوبوسی آقای شهردار چه می‌گذرد

اظهارات بعضی از حاضران در همایش انتخاباتی قالیباف همچنان حاکی از آن است که این افراد از سراهای محله و با اتوبوس‌هایی از سوی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ا..

ادامه مطلب

تصویرهای ، عکس‌هایی که خیلی به موقع گرفته شده‌اند!

به گزارش توریسم آنلاین، وجود تلفن های همراه مجهز به دوربین، یاعث شده است که هر لحظه جهت ثبت وقایع آماده باشید و از این روست که امروزه فیلم های جالبی ا..

ادامه مطلب

رزماری و زیاد کردن حافظه دانش‌آموزان

به گزارش ایسنا و به نقل از نیواطلس، محققان دانشگاه نورثامبریا دریافتند عطر و بوی رزماری منجر به زیاد کردن حافظه در کودکان می شود. رزماری و زیاد کرد..

ادامه مطلب

منصوریان به استقلالی‌ها مراسم خوش حالی نایب قهرمانی چه گفت؟

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران موفق شد با شکست سپاهان نایب قهرمان مسابقه های لیگ برتر شود. در روزهای بد این تیم، کسی فکر نمی ک..

ادامه مطلب