بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

درخواست شرکت نظام پزشکی جهت برگزاری جلسه فوق‌العاده در شورای عالی بیمه

رییس کل شرکت نظام پزشکی، مصوبه روز گذشته هیات وزیران راجع به رشد 5 درصدی تعرفه‌های پزشکی را مبهم خواند و به آخرین مصوبه شورای عالی بیمه در سال گذشته ..

ادامه مطلب

هکر سایت بازی کلش درجیرفت بازداشت شد

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت از دستگیری هکر جوان 18 ساله سایت بازی کلش در این شهرستان خبر داد.  هکر سایت بازی کلش درجیرفت بازداشت شد عبا..

ادامه مطلب

بازداشت عامل اتفاق ایستگاه طرشت

رئیس کمیته عمران شورای شهر: خاموش کردن سیستم کنترل به وسیله راهبر قطار علت اتفاق بوده است مجروحان و شاهدان این حادثه، در گفت وگو با «شهروند» جزییاتی از ای..

ادامه مطلب

! ، بلاتکلیفی محض در استقلال خوزستان، هیچ کس در کلوب نیست&quot، &quot

باشگاه استقلال خوزستان بعد از اتمام کارش در لیگ قهرمانان آسیا و قطع همکاری با پورموسوی اوضاع نامشخصی جهت فصل تازه دارد. بلاتکلیفی محض در استقلال خ..

ادامه مطلب

زنان ۱۰ درصد معتادان کشور عزیزمان ایران را تشکیل می‌دهند / مولاوردی

به گزارش مهر، شهیندخت مولاوردی، در حاشیه افتتاح مرکز اصلاح و بازخوانی بانوان با اختلال مصرف مواد مخدر «مهر مادر» در منطقه سیاه سنگ شهرستان پردیس در گفتگو با خ..

ادامه مطلب

سکوت در آخر دو دهه جنگ ، موفقیت دو خارجی و عقب‌نشینی مخالفان

موفقیت‌های کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ دو دهه جنگی که به خاطر بهتر بودن مربیان داخلی یا خارجی وجود داشت را فرو نشانده و منتقدان داخلی را به سکوت واداش..

ادامه مطلب

گرم شدن مجانی منزل با میزبانی از سرور

یک استارتاپ هلندی به نام Nerdalize راهکار هوشمندانه‌ای را جهت بهره‌برداری از انرژی اتلاف شده است در سرورها اختراع کرده هست. این سرورها به‌طور رایگان گرمای م..

ادامه مطلب

یک‌ ممنوعیت جهت سینما فرهنگ ، جلسه فوق‌العاده شورای اکران

سخنگوی شورای صنفی نمایش از برگزاری یک جلسه فوق العاده جهت دو فیلم تازه سینمایی و ممنوعیت صدور حواله جهت سینما فرهنگ خبر داد. جلسه فوق العاده شورای اک..

ادامه مطلب