بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

از ازدواج وطلاق های مکرر خواهرم به ستوه آمده بودم ، قتل هولناک عروس و داماد جوان به وسیله برادر عروس/ قاتل

ساعت هفت صبح روز گذشته، جوان 24 ساله ای به نام سعید که در منطقه آرامگاه فردوسی سکونت دارد، سوار بر ماشین به سوی پمپ بنزینی در بولوار شاهنامه حرکت کرد..

ادامه مطلب

مخالفان قطری، دوحه را به تلاش جهت تقسیم عراق متهم کردند

مخالفان قطری دوحه را به تلاش جهت تقسیم عراق از طریق همه پرسی استقلال اقلیم کردستان متهم کردند.  مخالفان قطری، دوحه را به تلاش جهت تقس..

ادامه مطلب

یک کشته و ۸ زخمی بر اثر تیراندازی در ناشویل آمریکا

پلیس ناشویل آمریکا از وقوع درگیری مسلحانه در یک کلیسا و زخمی شدن دستکم یک نفر کشته و ۸ نفر در جریان این درگیری خبر داد. یک کشته و ۸ زخمی ..

ادامه مطلب

ماجرای یک قتل ، «رسم‌های رهایی ریحانه» هنوز سرمایه‌گذار ندارد

هنوز منابع مالی «رسم‌های رهایی ریحانه» که عباس رافعی قصد ساخت آن را دارد، تامین نشده است و از سوی دیگر مذاکره با لهستانی ها جهت ساخت «کافه پولونیا» ادامه ..

ادامه مطلب

به ناحق پشت در ماندن دخترها باعث وهن کشور است / طیبه سیاووشی

طیبه سیاووشی نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید تصمیمش جهت رفتن به ورزشگاه آزادی ، تصمیم درستی بوده است. طیبه سیاووشی:به ناحق پشت در م..

ادامه مطلب

2 قتل هولناک در شب عروسی در زاهدان

شنبه شب در جریان برگزاری مراسم خوش حالی عروسی، هنگامی که کاروان عروس در یکی از خیابان های زاهدان به راه افتاده بود فردی در انتقامجویی هولناک تیراندازی کرد..

ادامه مطلب

خانواده های داعشی به روسیه بازگشتند

گروهی از مادران و فرزندان خانواده های پیوسته به گروه تروریستی داعش از روسیه با یک پرواز عراق را ترک کرده و به جمهوری چچن بازگشتند. خانواده های داع..

ادامه مطلب