بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

سرت به کار خودت باشد / هشدار کره‌شمالی به ترزا می

در پی اعلام اتهاماتی علیه کره شمالی مبنی بر دخالت این کشور در حمله سایبری به سیستم سلامت انگلیس، اپیونگ یانگ اعلام کرد: بهتر است ترزا می سرش به کار ..

ادامه مطلب

التهاب بازار ارز در حال تعدیل است

به اعتقاد مدیر کل بانک مرکزی به نظر می‌رسد یک التهابی از یک یا دو ماه گذشته در بازار ارز پیش آمد که در حال تعدیل شدن است و به سمتی پیش می‌رود که در آن ..

ادامه مطلب

زخم دروغ بر پیکر فوتبال ! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.11.04

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.11.04 /زخم  دروغ  بر  پیکر  فوتبال ! عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96..

ادامه مطلب

سینمای کشور عزیزمان ایران درگیر بی عدالتی شدیدی شده است است / شراره رخام

به گزارش میزان، شراره رخام گفت: سینمای کشور عزیزمان ایران درگیر بی عدالتی شدیدی شده است هست. به نحوی که بعضی از بازیگران خوب ما بدون کار شده است اند و ..

ادامه مطلب

«برنی سندرز» رئیس‌جمهور گلف‌باز آمریکا را به باد انتقاد گرفت

نامزد دموکرات ها در انتخابات پیشین ریاست جمهوری آمریکا خطاب به ترامپ اعلام کرد: درحالیکه ترامپ مشغول بازی گلف در فلوریدا هست، آمریکائی های کم درآمد و ناتوان جهت ..

ادامه مطلب

برنامه‌ای که کلوب استقلال جهت دستیار شفر در نظر گرفته است

اگر اتفاق خاصی روی ندهد به زودی میگوئل کولی یکی از دستیاران سابق شفر در تیم ملی جاماییکا به کادر فنی آبی‌پوشان اضافه می‌شود.  برنامه ای که کلوب..

ادامه مطلب

در قضایای اخیر دشمن های هم‌پیمان شدند/ حرف‌هایی دارم و در وقت آن با مردم عزیزم

رهبر معظم انقلاب با اشاره به حوادث اخیر تاکید کردند: آنچه که مانع دشمن و اعمال دشمنیِ اوست، وجود روح شجاعت، فداکاری و ایمان در ملت است.  ..

ادامه مطلب

فریادهای برانکو بر سر بازیکنان و طعنه بیرانوند به حاجی انصاری

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در جریان تمرین امروز (دوشنبه) تیمش بر سر شاگردان خود فریاد کشید.  فریادهای برانکو بر سر بازیکنان و طعنه بیرانو..

ادامه مطلب