بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

پرونده آزار و اذیت دانش آموزان در یکی از مدارس پایتخت کشور عزیزمان ایران در دادسراست / معاون قوه قضاییه

معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت:بشدت آزرده ایم از اینکه در گوشه ای از یک کشور در یک مدرسه که محل تربیت است کار خلاف تربیت واقع می شود و این مساله بسیار تاسف..

ادامه مطلب

انتقاد امین تارخ از مدیر جمهور

بازیگر کشورمان خطاب به روحانی نوشت: «آقاى روحانى! مراسم خوش حالی گرفتیم و پایکوبى کردیم، آن هنگام که به شما رأى دادیم، مراسم افطار شرکت در مراسم خوش حالی هست، م..

ادامه مطلب

رهبران دو کره توافق کردند اول ژوئن باز هم دیدار کنند

خبرگزاری “کی‌سی‌ان‌ای” امروز (یکشنبه) گزارش داد، کره‌شمالی و کره‌جنوبی اول ژوئن بار دیگر مذاکراتی را برگزار می‌کنند. این توافق شنبه در جریان..

ادامه مطلب

چالش های یک نویسنده زن در دنیای مردان

نمایش «نویسنده» با عنوان چالش های یک نویسنده زن در دنیای مردان، با کارگردانی بلانچ مک لنتایر در شهر لندن در حال اجرا است. چالش های یک نویس..

ادامه مطلب

کله پاچه ۱۱۰ هزار تومان شد

رئیس اتحادیه طباخان، فروشندگان کله‌پاچه و سیرابی با بیان اینکه در ایام ماه مبارک رمضان روزانه ۳۰ هزار دست کله پاچه در پایتخت کشور عزیزمان ایران مصرف..

ادامه مطلب

افرادی که از لغو برجام خوشحال باشند، فرقی با ترامپ ندارند/ باید از تجربه بابک

بابک زنجانی یکی از این تجربه‌ها است که نباید از آن غافل شد و نباید در دوران تحریم‌ها اجازه سوءاستفاده افرادی مثل زنجانی به وجود بیاید. کواکبیا..

ادامه مطلب

دولت جهت مدیریت کشور با شرایط تازه اقتصادی برنامه دارد / جهانگیری

در جلسه ستاد اقتصادی ساماندهی امور ارزی که وزیر نفت، روسای کل بانک مرکزی و شرکت برنامه و بودجه، معاون اقتصادی رییس جمهور و مشاور اقتصادی مدیر جمهور نیز حضور..

ادامه مطلب

پیش‌دستی خودروسازان جهت زیاد کردن قیمت‌ها ، قیمت ماشین کم کردن می‌یابد؟

در شرایطی وزیر صنعت و مدیران کشور عزیزمان ایران ماشین و سایپا به مجلس فرا خوانده شده است اند که طی هفته‌های اخیر به همراه زیاد کردن قیمت ارز، بازار ماشی..

ادامه مطلب

هیچ تغییری در دسترسی مردم به خبر رسان تلگرام رخ نداده/ هزینه فیلترینگ را می‌ده

ما هزینه فیلترینگ را می‌دهیم ولی به همان میزان از خبر رسان تلگرام استفاده می‌شود و هیچ تغییری در موضوعیت دسترسی مردم به خبر رسان تلگرام رخ نداده است..

ادامه مطلب

اطلاعات نتانیاهو در مورد برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران مورد جدیدی نداشت / باب کورکر

یک سناتور ارشد جمهوری خواه مدعی شد اطلاعاتی که نتانیاهو آنها را در مورد برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران انتشار داده است مورد جدیدی نیست و همه از آن آ..

ادامه مطلب