بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

شایعه گرانی بنزین تکذیب شد

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: شایعات مبنی بر زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی در کشور بی اساس است. شایعه گرانی بنزین تکذیب شد ..

ادامه مطلب

مسکن گران تر نمی شود/ زیاد کردن سقف وام مسکن منتفی است ، معاون آخوندی

معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: زیاد کردن قیمت مسکن در ماه های گذشته به علت تلاطم و نوسانات بازارهای موازی مسکن بود و با ثبات در این بازارها دیگر شا..

ادامه مطلب

کله پاچه ۱۱۰ هزار تومان شد

رئیس اتحادیه طباخان، فروشندگان کله‌پاچه و سیرابی با بیان اینکه در ایام ماه مبارک رمضان روزانه ۳۰ هزار دست کله پاچه در پایتخت کشور عزیزمان ایران مصرف..

ادامه مطلب

دولت جهت مدیریت کشور با شرایط تازه اقتصادی برنامه دارد / جهانگیری

در جلسه ستاد اقتصادی ساماندهی امور ارزی که وزیر نفت، روسای کل بانک مرکزی و شرکت برنامه و بودجه، معاون اقتصادی رییس جمهور و مشاور اقتصادی مدیر جمهور نیز حضور..

ادامه مطلب

«وام ازدواج» ۱۵ میلیونی مشمول متقاضیان سال ۹۶ می‌شود؟

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان همزمان با تصویب پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی ازدواج در سال ۹۷ گفت: افرادی که در حال حاضر در نوبت دریافت وا..

ادامه مطلب

۱۴۴۵ هزار میلیارد تومان, ارزیابی مثبت از روند موجود ، نقدینگی

به گزارش ایسنا، حجم نقدینگی در اقتصاد کشور عزیزمان ایران همچنان به روند فزاینده خود ادامه می دهد. این شاخص در حدود دو سال اخیر یعنی از آذر ماه ۱۳۹۴ تا آ..

ادامه مطلب

التهاب بازار ارز در حال تعدیل است

به اعتقاد مدیر کل بانک مرکزی به نظر می‌رسد یک التهابی از یک یا دو ماه گذشته در بازار ارز پیش آمد که در حال تعدیل شدن است و به سمتی پیش می‌رود که در آن ..

ادامه مطلب

مسئول تنظیم بازار کی وارد عمل می‌شود؟ ، برنج خارجی دوباره گران شد

موج تازه گرانی برنج خارجی کلید خورده و دست اندرکاران بازار از زیاد کردن دوباره ۱۰ درصدی قیمت آن خبر می دهند؛ ولی به نظر می رسد وزارت جهاد اقدامی جهت تنظیم باز..

ادامه مطلب

میانگین قیمت ۲۵ تا ۷۰ میلیون تومان ، قیمت بی‌کیفیت‌ترین خودروهای بازار

بررسی‌ها نشان می‌دهد که بی‌کیفیت‌ترین خودروها براساس گزارش ازریابی خودروهای ساخت داخل در بازار قیمتی در حدود 25 تا 70 میلیون تومان دارند.  ..

ادامه مطلب

خانه‌های پیشتاز در معاملات ۹۶

ساختار درونی معاملات مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران علاوه‌بر صورت کلی این بازار، عوض کردن کرد. شرح کارنامه معاملات خرید مسکن طی ۷ ماه اول امسال نشان می..

ادامه مطلب