بخش سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی

بخش: سپاهان اصفهان بازیکن فوتبال فوتبالی خداحافظی تیم سپاهان هادی عقیلی

افرادی که از لغو برجام خوشحال باشند، فرقی با ترامپ ندارند/ باید از تجربه بابک

بابک زنجانی یکی از این تجربه‌ها است که نباید از آن غافل شد و نباید در دوران تحریم‌ها اجازه سوءاستفاده افرادی مثل زنجانی به وجود بیاید. کواکبیا..

ادامه مطلب

در قضایای اخیر دشمن های هم‌پیمان شدند/ حرف‌هایی دارم و در وقت آن با مردم عزیزم

رهبر معظم انقلاب با اشاره به حوادث اخیر تاکید کردند: آنچه که مانع دشمن و اعمال دشمنیِ اوست، وجود روح شجاعت، فداکاری و ایمان در ملت است.  ..

ادامه مطلب

آخرین اوضاع وصیتنامه‌ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

سیدمحمود علیزاده طباطبایی، وکیل پرونده مهدی هاشمی در گفت وگویی راجع به آخرین اوضاع وصیتنامه آیت الله هاشمی گفت: صالح ترین فرد جهت اظهارنظر در این زمین..

ادامه مطلب

پیوند ولایتی و کیهان!

رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد در گفتگو با روزنامه مهم محافظه کاران، مدیر سابق این دانشگاه را به فساد متهم کرد پیوند ولایتی و کیهان! عبارات مهم : دا..

ادامه مطلب

ادعای کذب تلاش جهت از بین بردن مطهری از هیات رییسه / جلالی مطرح کرد

به گزارش ایسنا، کاظم جلالی راجع به بعضی اخبار انتشار یافته در روزهای اخیر اطراف عنوان انتخابات هیات رییسه مجلس گفت: متاسفانه این روزها خبرهای نادرست زیادی ..

ادامه مطلب

در همایش‌های اتوبوسی آقای شهردار چه می‌گذرد

اظهارات بعضی از حاضران در همایش انتخاباتی قالیباف همچنان حاکی از آن است که این افراد از سراهای محله و با اتوبوس‌هایی از سوی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ا..

ادامه مطلب

روحانی ماندگارتر از مصدق خواهد شد / کرباسچی

دبیرکل حزب عاملان سازندگی گفت: اگر اخلاق انتخاباتی از سوی نامزدهای انتخابات رعایت نشود، فضای انتخابات، فضایی جهت بر هم خوردن تفاهم ملی می شود. ..

ادامه مطلب

نگاه ما جهت حل پرسشها به داخل است / روحانی

نامزد دوازدهمین دوره انتخحابات ریاست جمهوری با اشاره به ظرفیتهای بی شمار داخلی گفت: جهت حل پرسشها نگاه ما به داخل و توانمندی ملت کشور عزیزمان ایران است...

ادامه مطلب

بعضی شرایط ۴ سال قبل را فراموش کرده‌اند/ جهت اجرای خواسته‌های ملت کشور عزیزمان

رییس‌جمهور با بیان اینکه بعضی‌ها شرایط ۴ سال قبل را فراموش کردند، گفت: بعضی فکر می‌کنند این دولت از قدرت نظامی خود غافل شده است است ولی به وزیر دفاع گفته‌ام این ..

ادامه مطلب